Kdo si hraje, nezlobí!

Toto okřídlené sousloví jste jistě slyšeli už mnohokrát. A u psů platí dvojnásob! Kdo si hraje, ten nemá čas a ani přebytečnou energii na vymýšlení lotrovin. Tolik nepopulární hloubení výkopů na naší nové krásné zahrádce, likvidace čerstvě zasazených růží, praktická úprava kožených lodiček na letní model s volnou špičkou nebo dekorátérské práce na starožitném nábytku - to jsou všechno aktivity pro znuděné psy. Spokojený pes takové aktivity nemá za potřebí. Spokojený pes prostě nezlobí. On totiž doma odpočívá. A spokojený pes je ten, který má plnohodnotný život po boku svého psovoda, který ho dokáže zabavit jak fyzicky, tak psychicky. A proto jsme tady!

Sportů, kterým se se svým psem můžeme věnovat, je opravdu celá řada. Jak se vyvíjí moderní kynologie, vznikají stále nové směry sportovních odvětví a v dnešní době si opravdu každý pes i psovod najde "to svoje."

Ať už máte doma psího obra, miniaturní čivavu, gaučového povaleče nebo adrenalinového sportovce, určitě se vám podaří mu najít vhodnou zábavu. Musíte mít jen to správné nadšení a samozřejmě vědět "jak na věc." Rádi vám pomůžeme se v psích sportech trochu zorientovat a věříme, že na našich stránkách najdete inspiraci pro vaše společně strávené chvilky.

Důležité je jediné - aby vás to oba BAVILO!

Kynologické sporty

Všestranná kynologie

Záchranářina

Obedience

Agility

Dog dancing

Dsc_0587

Img_14031  

P1120597  

Dogdancing  

Ringové sporty

Hersenwerk

Nosework

Pasení

Skijöring/bikejöring

 


 


 

 
 

 

 Canicross

Triball

Mushing

 Dog frisbee

Flyball

 


 


 


 


 

Canisterapie

Dogtrekking

Mantrailing